Promocja

Niska miesięczna rata, elastyczna formuła i przejrzyste zasady finansowania
Wszystkie modele z 5-letnią gwarancją.

Wynajem Smart Renting to nowa elastyczna formuła finansowania aut Alfa Romeo dla firm, oferowana przez Leasys. Co miesiąc płacisz stały czynsz, od razu poznajesz wartość wykupu samochodu i masz możliwość jego pierwokupu po zakończeniu umowy.

Teraz Stelvio od 1625 zł netto miesięcznie, a Giulia od 1685 zł netto miesięcznie w wynajmie Smart Renting.

• Okres wynajmu 36 miesięcy
• 5% wpłaty własnej
• Przebieg 15 000 km rocznie
• Assistance i samochód zastępczy zawarte w racie
• Możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy
• Elastyczna formuła: po zakończeniu umowy decydujesz, czy przejmujesz samochód na własność, wybierasz nowe auto lub je zwracasz

Sprawdź wysokość raty wynajmu w kalkulatorze rat wynajmu na stronie wynajem.alfaromeo.pl. Wystarczy, że wybierzesz preferowane parametry: przebieg, wpłatę i jeden z 3 dostępnych pakietów.

Teraz Twoja nowa Alfa Romeo jest dostępna od ręki. Nie musisz czekać miesiącami, by odebrać ją z salonu.

Wszystkie modele Alfy Romeo są objęte 5-letnią gwarancją.

Przekonaj się o zaletach wynajmu Smart Renting i możliwościach samochodów Alfa Romeo. Wejdź na wynajem.alfaromeo.pl i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Skonfiguruj swoją wymarzoną Alfę Romeo, by czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy. Wybierz silnik, wyposażenie, dopasuj akcesoria i kolory oraz odkryj dostępne pakiety. Sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Alfy Romeo.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców.

Rata wynajmu 1625 PLN netto dotyczy samochodu Alfa Romeo Stelvio 2.0 GME 200 KM AT Q4 SUPER w umowie na 36 miesięcy, z limitem 15 000 km rocznie, wpłata własna 5% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji oraz informacje o dostępnych konfiguracjach i dodatkowo płatnych opcjach są dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo.

Rata wynajmu 1685 PLN netto dotyczy samochodu Alfa Romeo Giulia 2.0 GME 200 KM AT RWD SUPER w umowie na 36 miesięcy, z limitem 15 000 km rocznie, wpłata własna 5% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji oraz informacje o dostępnych konfiguracjach i dodatkowo płatnych opcjach s�� dostępne u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo.

Gwarancja Maximum Care dotyczy samochodów Alfa Romeo Giulia i Stelvio niezarejestrowanych przed 2021 r. i obejmuje 2 lata gwarancji kontraktowej i 3 lata dodatkowej ochrony serwisowej z łącznym limitem przebiegu 200 tys. km. Szczegółowe warunki gwarancji u autoryzowanych dealerów Alfa Romeo. Niniejszy materiał nie stanowi oferty ani oświadczenia gwarancyjnego w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym.

Logo