Serwis i obsługa posprzedażna

Sprzedaż samochodów to początek dłuższej znajomości. Właścicielom samochodów Alfa Romeo zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym warsztatem, w którym przeprowadzamy naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części. Dzięki najnowocześniejszej aparaturze diagnostycznej jesteśmy w stanie szybko oraz precyzyjnie zlokalizować usterkę i fachowo ją usunąć. Serwis Alfa Romeo działa przy salonie w Białymstoku i obsługuje wszystkie modele włoskiej marki, również zakupione gdzie indziej.

 

Serwis Alfa Romeo – w trosce o każdą Alfę

 

Dbamy o to, by samochód zapewniał kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo oraz komfort. Nasz serwis Alfa Romeo oferuje m.in.:

 

• przeglądy okresowe,

• naprawy blacharskie,

• wymianę części eksploatacyjnych,

• wyważanie i geometrię kół,

• naprawę szyb samochodowych.

 

Prowadzimy rezerwację telefoniczną oraz online, dzięki czemu wizyta w serwisie odbędzie się w najdogodniejszym terminie. Gdy nasi serwisanci zajmują się samochodem zapraszamy do komfortowej poczekalni, gdzie czeka na klientów dobra kawa i dostęp do Wi-Fi.

 

Zapraszamy do serwisu Alfa Romeo Auto Fus Group Białystok. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą zadbać o samochód. W razie konieczności wymienimy części na oryginalne, wysokiej jakości. Gwarantujemy szybką i rzetelną obsługę.

 

Prosimy o kontakt w celu umówienia się na wizytę.

 

SPRAWDŹ SZEROKI ZAKRES USŁUG SERWISOWYCH DOSTĘPNYCH U NAS

Odwiedź nasz serwis i dowiedz się o usługach dedykowanych Twojemu samochodowi.

Zapraszamy również bez rezerwacji.

Szukasz oferty na usługi serwisowe? Sprawdź nasze promocje!