Promocja

Niski miesięczny czynsz leasingowy.

Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa

Leasing Jeep 102% to korzystna oferta dla Twojej firmy. Finansowanie legendarnych samochodów Jeep odbywa się na jasnych zasadach, a wszystkich formalności, od wyboru samochodu po jego sfinansowanie, dopełnisz cyfrowo – bez wychodzenia z firmy!

Atrakcyjny całkowity koszt leasingu 102%
Minimum formalności i szybka decyzja leasingowa!
Okres leasingu 36 miesięcy
Pierwsza wpłata 40%!
• Finansowanie jednej z dostępnych opcji ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP
• Wszystkie formalności załatwisz zdalnie bez wychodzenia z firmy: od wnioskowania o leasing po podpisanie umowy leasingu!
• Możliwość sfinansowania atrakcyjnych pakietów ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego we współpracy z TU Generali oraz usług MOPAR
• Ponad 40 oddziałów Leasys z siedzibami u dealerów Jeep umożliwiających rejestrację samochodu na lokalnych numerach tablic

Poznaj niezastąpione samochody Jeep® i wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę. Skorzystaj z finansowania Leasys i już teraz sprawdź bezkompromisowe możliwości Jeepa w terenie!

Każdy z Klientów zainteresowanych nowym Jeepem w atrakcyjnej ofercie Leasing 102% może sfinansować jego zakup zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z firmy! Wszystkie czynności, począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie, odbywają się cyfrowo! Papierowa wersja dokumentacji leasingowej została zastąpiona zostały „ekologiczną” wersją digitalową”. Zawarcie umów leasingu jest potwierdzone złożeniem elektronicznego podpisu po stronie Klienta i Leasys, a dokumentacja leasingowa w formie cyfrowej trafia na wskazany przez Klienta adres mailowy!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Leasing dotyczy wybranych wersji Jeep i jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Całkowity koszt leasingu wynoszący 102% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 40% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o., które nie jest wliczane do całkowitego kosztu leasingu (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u dealerów Jeep.


Logo